Wartość przyjaźni – po prostu

Przyjaźń jest bardzo istotną częścią naszego życia. Nasi przyjaciele są z nami, gdy mamy gorsze i lepsze dni. To oni sprawiają, że śmiejemy się bez opamiętania i dobrze się bawimy, ale niestety nie zawsze ich doceniamy.

Niedawno spędziłam urocze popołudnie i wieczór z Beatą Serafin. Beatę znam od kilkunastu lat, poznałyśmy się przez wspólną przyjaciółkę. Jestem jedynaczką, więc w kobietach podświadomie zawsze szukałam siostry. Miałam to szczęście, że takich sióstr odnalazłam kilkanaście i właśnie Beata jest jedną z nich.

Beata jest z wykształcenia magistrem fizjoterapii, zawodowo zajmuje się terapią czaszkowo-krzyżową (cranio sacral), jest instruktorką pilates, a na dodatek prowadzi ćwiczenia TRE, na uwolnienie od głębokiego stresu i traumy. Jest kobietą niezwykłą, wciąż doskonali się zawodowo i poszerza swoje umiejętności. Ponadto rozwija się duchowo, medytuje i ćwiczy jogę. Niestety wiecznie w rozjazdach, dlatego trudno jest się spotkać.

Jednak niedawno po raz kolejny w życiu poczułam jak ważna jest przyjaźń. Jak cudownie jest usiąść kilka godzin z bliską osobą i szczerze porozmawiać. To wielki dar od losu spotykać na swojej drodze wartościowych ludzi. Z Beatą rozmawiałyśmy na wesoło i na poważnie. Nie unikałyśmy tematów trudnych, tak że kilkakrotnie miałyśmy łzy w oczach. Doszłyśmy do ciekawych wniosków, wzajemnie otrzymałyśmy od siebie cenne wskazówki.

Przyjaźń
Przyjaźń

Moja przyjaźń z niesamowitą osobą

Co ciekawe na mój kanał wstawiłam właśnie wywiad z moją niesamowitą przyjaciółką. Wprawdzie nie jest on długi, ale to wcale nie znaczy, że nie jest ciekawy. Można obejrzeć go pod tym adresem YouTube https://youtu.be/W63bc7-3Vew lub tutaj bezpośrednio na stronie:

Pamiętajmy, aby zawsze doceniać naszych przyjaciół. Są oni jednym z cudów, które spotykają nas tu na świecie.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.