Wahadełko w Rosyjskiej Matrycy Falowej – część I

Wahadełko w Rosyjskiej Matrycy Falowej – część I

W tym artykule wykorzystuję wiadomości z książki Ludmiły Puczko „Medycyna Wielowymiarowa”. To bardzo ciekawa metoda, ja nazywam ją rosyjską matrycą falową. Oparta jest na tym, że wszystko co jest na świecie ma w swoim podłożu falę o określonej wibracji. W związku z tym na falę można działać falą o tej samej wibracji, podobne działa na podobne, i można zmieniać w życiu wzorce zdrowia, relacji, finansów i inne. W tej metodzie wykorzystuje się wahadełko i opracowane przez autorkę książki diagramy radiestezyjne.

Odczuwanie energii przez ludzi

Zdolność odczuwania energii – roślin, zwierząt a także ludzi – w postaci ciepła, zimna, odczucia ściśnięcia lub relaksu mięśni, albo wizualne widzenie energii, występuje u nielicznych osób, obdarzonych talentem do tego. Jednak takich osób jest około 2-4 procent w społeczeństwie.

Takie zdolności wzrastają, jeśli weźmie się do ręki wahadełko. Przy nastrojeniu się, skupieniu uwagi na jakimś obiekcie lub osobie i przyjmowaniu promieniowania energii wychodzącej z obiektu/ osoby, już u 25 procent osób powstaje samoistny akt ideomotoryczny. Na czym to polega? Wahadełko zaczyna się poruszać, przeważnie obraca się.

Efekt radiestezyjny i jego historia

Takie zjawisko nazywane jest efektem radiestezyjnym. Nie tylko wahadełko, ale także różdżka radiestezyjna, albo witka z gałązki porusza się w ręku operatora, a on sam nie wywołuje tego ruchu świadomie.

Efekt radiestezyjny jest tak stary, że prawdopodobnie zdziwicie się. Znaleziono rysunki naskalne z VIII wieku przed naszą erą, z podobizną człowieka trzymającego w ręku witkę.

Efekt radiestezyjny był znany na wszystkich kontynentach, był głównie wykorzystywany w pracach wykopaliskowych, przy poszukiwaniu konkretnych minerałów, do poszukiwania wody, a także w poszukiwaniu zaginionych osób. Od XIX wieku w Niemczech wykorzystuje się wahadełko do indywidualnego doboru lekarstw i ziół, aktualnie robi się to w klinikach Anglii i Francji.

Dlaczego nie wszystkim wychodzi praca z wahadełkiem?

U przeciętnego człowieka nie zostają zarejestrowane fale płynące z obiektu. Poziom promieniowania jest poniżej jego biologicznej wrażliwości, jest to poziom podprogowy.

Ludmiła Puczko znalazła na to remedium, sposób na podniesienie wrażliwości człowieka. Zbadała i stwierdziła, że pięć metali wzmacnia wrażliwość na przyjmowaną energię. Są to – aluminium, miedź, tytan, mosiądz i brąz. Osoba u której wahadełko nie porusza się w ręce, powinna wypróbować wahadełka z tych metali.

Sprawdziło się to u 95-98 procent osób. Wyjątkiem są osoby z dużymi uszkodzeniami w aurze, u nich należy najpierw oczyścić aurę.

Wahadełko w Rosyjskiej Matrycy Falowej – część I
Wahadełko w Rosyjskiej Matrycy Falowej – część I

Obudzenie efektu radiestezyjnego – technika

Należy kupić wahadełko z jednego z pięciu metali – aluminium, miedź, tytan, mosiądz lub brąz. Rzadziej – można wykorzystać wahadełko z bursztynu, kamieni półszlachetnych, masy plastycznej. Najlepiej jeśli na początek wahadełko ma kształt stożkowy.
1) Usiąść wygodnie przy stole.
2) Narysować na kartce koło, podzielić na cztery części.

3) Rozluźnić się, starać się nie myśleć, skupić tylko na pracy z wahadełkiem.
4) Uchwycić nitkę wahadełka dwoma palcami prawej ręki (kciuk i palec wskazujący), od 3 do 19 cm od miejsca przymocowania nici do wahadła.
5) Można oprzeć łokieć lub nie opierać łokcia na stole lub poręczy krzesła.
6) Umieścić wahadełko około 1 cm nad rysunkiem.
7) Lekko popchnąć wahadełko, po kilku ruchach zatrzymać nad środkiem narysowanego koła. Mentalnie lub na głos zadać pytanie: Jaki ruch wahadełka oznacza „tak”?
8) W ten sam sposób określić jaki ruch wahadełka oznacza: „nie”, „nie wiem”, „nie chcę mówić”.

Co robić jeśli wahadełko nadal się nie porusza?

Przede wszystkim, na ruch wahadełka na początku można czekać, aż do 15 minut. Jeśli nadal się nie rusza, przerywamy i powtarzamy eksperyment. Powtarzamy zmieniając warunki. Powtarzamy eksperyment – np. w inny dzień, o innej porze dnia, w innym miejscu. Zmieniamy materiał wahadełka, próbujemy różne długości punktu trzymania wahadełka. Eksperyment powinien być przeprowadzany samotnie, bez obecności innych ludzi i zwierząt.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.