Ugruntowanie – ważna część rozwoju duchowego

Ugruntowanie (po ang. grounding) to ważna część rozwoju duchowego. Zazwyczaj pomaga mi w nim króciutka drzemka, praca w ogródku, czy słuchanie muzyki.

Mam takie dni kiedy nakręcam się na bardzo wysokie wibracje, np. jak mam kilka bardzo udanych sesji po kolei, albo tak jak wczoraj koncentrowałam wszystkie siły i nagrałam kilka filmów na mój kanał na YouTube (pierwszy już jest – https://www.youtube.com/channel/UCQi7X05QAt4QDMid9veRJLg).

Na wysokiej wibracji można pracować z klientami, można tworzyć, ale w normalnym życiu codziennym przeszkadza. Dlatego trzeba wibrację znormalizować, stonować, wtedy można zająć się zwykłymi czynnościami, np. pracą w firmie albo sprzątaniem. To bardzo ważny proces – inaczej osoba rozwijająca się duchowo za bardzo odrywa się od ziemi i “odlatuje”.

Moje sposoby na ugruntowanie

Mam ogródek, wychodzę na dwór i motyczkuję, wyrywam chwasty, przycinam rośliny, ponieważ kontakt z ziemią uspokaja i ugruntowuje. Nie myślę o niczym, jestem tylko ja i rośliny. Czasami nastawiam budzik i robię sobie drzemkę od pół godziny do godziny. Sen oczyszcza ze wszelkich naleciałości, budzę się wypoczęta i w pozytywnej energii. Jest jeszcze muzyka, na wyciszenie dobre są utwory instrumentalne. Nie ma rozpraszaczy w formie słów, które przecież mają swoje znaczenie i swoją energię.


Na teledysku muzyk o ciekawej historii osobistej. Brytyjski pianista i nauczyciel fortepianu o irlandzkim pochodzeniu, Brendan Kavanagh. Jest nazywany “Dr K”, bo zrobił doktorat z filologii angielskiej. Prowadzi kanał na YouTube, lubi grać na publicznych pianinach, np. na lotniskach, dołączają do niego przypadkowi przechodnie. Promuje genre boogie-woogie, ale tutaj gra utwór klasyczny, “Passacaglia G-moll”, George Friedrich Händelhttps://youtu.be/zQ4PF3Cnsq0.

A na drugim teledysku duet i “zakręcony” Canon Pachelbellahttps://youtu.be/Nq2gSN1ljn4.

Ps. Jeszcze krótko o geniuszu talentu
Przed chwilą znalazłam coś fantastycznego. Brendan Kavanagh, słuchał jak pasażer na lotnisku gra utwór na pianinie. Oryginalny – skomponowany przez siebie. Posłuchał przez kilka minut, a potem sam usiadł przy klawiaturze. Zagrał motyw, potem przerobił, dorobił dalszy ciąg. Cały utwór jest IMPROWIZACJĄ. Posłuchajcie, niesamowity talent! https://youtu.be/avOG1oyU-NY

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.