Rosyjska matryca energetyczna: Techniki na pieniądze

Techniki na pieniądze przedstawione w tym artykule zaczerpnęłam z kanału YouTube pod nazwą Wielowymiarowość, prowadzonego przez Państwa Marinę Mockałło i Bogusława Artura.

         Żyjemy w świecie fizycznym, i w tym świecie fizycznym żeby cokolwiek zrobić potrzebujemy pieniędzy. Przedstawię techniki na zwiększenie energii obfitości, na większe otworzenie się na pieniądze. Pieniądze biorą się z energii, więc to będą ćwiczenia energetyczne. Żeby mieć pieniądze albo jakieś dobra, trzeba wytworzyć zasób energii na planie subtelnym.

Prosta, ale mocna technika energetyczna na pieniądze – Ziemia i Kosmos

         Usiądź wygodnie, w zrelaksowanej pozycji, tak jak do medytacji. Weź kilka głębokich wdechów i wydechów. Zamknij oczy.

         Rozpoczynamy oddychanie energetyczne. Na wdechu połącz się z centrum Matki Ziemi i na wdechu wciągaj z tego centrum energię, wyobrażaj sobie, że wciągasz energię Ziemi do siebie. Ta energia przechodzi przez całe Twoje ciało, idzie do góry do Centralnego Galaktycznego Słońca. To wszystko dzieje się na jednym wdechu.

Na wydechu połącz się z Centralnym Galaktycznym Słońcem (jest to umowne centrum naszej galaktyki, Drogi Mlecznej). I na wydechu wizualizuj, że schodzi na Ciebie energia z Centralnego Galaktycznego Słońca i wchodzi do Twojego ciała. Następnie schodzi w dół do centrum Ziemi. To wszystko dzieje się na jednym wydechu.

Takich oddechów robisz kilka. To jest oddech wzmacniający i oczyszczający. Kiedy energia idzie do góry – oczyszcza Cię, kiedy schodzi na dół – napełniasz się pięknymi kosmicznymi wibracjami z galaktyki, podnosi się Twoja wibracja.

Rosyjska matryca energetyczna - Techniki na pieniądze
Rosyjska matryca energetyczna – Techniki na pieniądze

Druga część – aktywacja splotu słonecznego

         Splot słoneczny jest czakrą odpowiedzialną za nasze działania w świecie materialnym. Skupiamy uwagę na splocie słonecznym, w rejonie pępka, wizualizujemy go jako złotą kulę.

         Zaczynamy oddychać do tej kuli. Wdech do kuli, i wydech do kuli. Wizualizujemy że przy każdym wdechu kula rośnie, robi się coraz piękniejsza, bardziej złota, promieniuje światłem. Na wdechu rośnie i na wydechu rośnie, cały czas się rozszerza. Oddychamy w ten sposób tyle, na ile poczujemy potrzebę.

         Kiedy poczujemy że już wystarczy, zaczynamy rozszerzać tę kulę poza nasze ciało. Wizualizujemy, że kula rozszerza się na nasze ciało fizyczne, na naszą aurę, na naszą przestrzeń życiową, biznes, pracę, całą naszą działalność zarobkową, na wszystko co robimy.

         Wizualizujemy i cały czas oddychamy – wdech do kuli i wydech do kuli. Oddychamy i złotą energią kuli wypełniamy całą naszą przestrzeń. Wizualizujemy że nasze biznesy rozwijają się, że nasza energetyka rośnie, wszystko się polepsza. Ćwiczenie wykonujemy tyle czasu ile uznamy sami za konieczne.

Techniki na pieniądze – Dwie Złote Kule

         Wizualizujemy dwie złote kule – jedną mamy w jednej ręce, drugą w drugiej ręce. Zaczynamy oddychanie energetyczne. Na wdechu wyobrażamy sobie, że w obydwie kule wchodzi energia, z kul przechodzi przez ręce do naszych ramion.

         Na wydechu wizualizujemy, że energia idzie z ramion przez czakrę serca w dół i idzie do splotu słonecznego. I ponownie – wdech i wydech. Na wdechu wciągamy energię do kul a potem z kul do ramion, na wydechu kierujemy ją z ramion do splotu słonecznego.

         Ćwiczenie robimy kilka minut. Kończymy kiedy poczujemy, nie ma wyznaczonego czasu. Jak wiemy, splot słoneczny odpowiada za naszą materialność i za pieniądze, więc warto spróbować.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.