Szukanie miłości – jak to wygląda obecnie – FILM

Szukanie miłości – jak to wygląda obecnie – Szukanie partnerów na Internecie, w sieci, zaczęło się dość niedawno, bo w 1994 roku powstał pierwszy portal randkowy Kiss.com. Minęło 30 lat i obecnie szukanie drugiej połowy dzieje się często na komputerze, już nie ogranicza się do niewielkiego grona osób – w sąsiedztwie, na ulicy, wśród znajomych czy na imprezach. Siedzimy w domu na komputerze i teoretycznie mamy do wyboru setki potencjalnych partnerów. Czy to nam pomogło skutecznie znajdować? Raczej nie.

Nieograniczony wybór jest błogosławieństwem i przekleństwem zarazem.
Zbyt wiele opcji sprawia, że ludzie wątpią w swoje wybory, nie mają pewności czy podejmują słuszne decyzje, dalej czują się nieszczęśliwi. To tak zwany paradoks wyboru.
Bo przecież wybieramy partnera na życie, a nie rodzaj hamburgera w McDonaldzie, albo smak lodów. Ten wybór ma zaważyć na całe nasze życie.

Przez social media czujemy się jeszcze gorzej. Patrzymy na Facebooka, Instagram. Wydaje się że każdy kogoś ma, bo pokazuje się z partnerem na wakacjach. Pokazuje swoje dzieci, czy wysyła partnerowi życzenia i serduszka na urodziny. Związek stał się elementem wizerunku. Jak tego idealnego wizerunku nie masz, wpadasz w rozpacz.
Brak nam wzorców
Szukamy miłości idealnej, idealnego partnera/partnerki, chcemy stworzyć idealny związek, urodzić idealne dzieci i mieć idealne życie. Ale czy mamy wzorce idealnego związku z naszego dzieciństwa? Czy u naszych rodziców była w domu sama czysta miłość i zero kłótni?

Szukanie miłości – jak to wygląda obecnie

Zachęcam do obejrzenia nowego filmu na moim kanale pod tym adresem https://youtu.be/tLP_MGaquaQ?si=eVEHsrRR6uYcJ-Ba a także tutaj bezpośrednio na stronie:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.