Rosyjska Matryca Falowa: Oczyszczanie i Uzdrawianie przez Czakry

Przedstawię sposób na szybkie podwyższenie energii i uzdrowienie części organizmu gdzie mamy jakieś dolegliwości – uzdrawianie przez czakry. Metodę zaczerpnęłam od Państwa Mariny Mockałło i Bogusława Artura, z ich kanału na YouTubie Wielowymiarowość. Państwo Marina i Artur zajmują się Medycyną Wielowymiarową, ja ją nazywam rosyjską matrycą falową, bo jest to coś więcej niż medycyna, można używać do uzdrawiania życia i losu.

Uzdrawianie przez czakry – dodatkowe czakry – pod stopami i nad głową

Zanim zaczniemy, wprowadzimy koncepcję dodatkowych czakr – pod stopami i nad głową. Większość ludzi zna podstawowe siedem czakr w ciele człowieka. Jednak rzadko się mówi o czterech innych czakrach, poza ciałem człowieka.

Pierwsza z nich znajduje się około metr pod stopami. Spróbujcie teraz przenieść swoją uwagę na miejsce metr pod stopami i poczujcie jego energię. Następna czakra stanowi dolną granicę naszej aury i jest od pięciu do dziesięciu metrów pod stopami, w zależności od tego jak ktoś ma rozbudowaną aurę.

Przechodząc do pola nad głową, następna rzadziej wspominana czakra znajduje się metr nad głową. I jeszcze jedna, nad głową, na granicy naszej aury. Jej wysokość jest względna, można powiedzieć że idzie w nieskończoność.

Gdzie jest prawidłowe miejsce na wirusy, grzyby, bakterie?

Wirusy, grzyby i bakterie mamy wszędzie, w całym organizmie, na skórze, w organach, w jamie ustnej. Żyjemy z nimi na co dzień. Można robić oczyszczanie, np. pić olej, sok z cytryny, nalewkę z orzecha włoskiego, jednak ta walka nie ma praktycznie końca.

Każda czakra ma swoją wibrację i jest za coś odpowiedzialna. Prawidłowe miejsce dla bakterii, wirusów i grzybów jest w czakrze metr pod stopami. Tam one człowiekowi nie przeszkadzają. Dlatego tam należałoby wszystkie te organizmy ulokować, tam jest ich miejsce, ich dom.

Oczyszczanie i Uzdrawianie przez Czakry – oddechy energetyczne

Zaczynamy od oddychania energetycznego. Wdech robimy z czakry metr pod stopami. W czasie wdechu robimy wizualizację – energia idzie z czakry metr pod stopami, przechodzi do góry przez całe nasze ciało i idzie w nieskończoność, do granicy naszej aury. I wydech – energia z nieskończoności przechodzi przez czakrę metr nad głową, przez całe nasze ciało i idzie na dół pod stopy. I takich oddechów wykonujemy kilka.

Rosyjska Matryca Falowa: Praktyka Uzdrawiania, Oczyszczania Organizmu przez Czakry
Rosyjska Matryca Falowa: Praktyka Uzdrawiania, Oczyszczania Organizmu przez Czakry

Oczyszczania i Uzdrawianie przez Czakry – część pierwsza

Przypuśćmy że pracujemy nad górnymi drogami oddechowymi. Przenosimy uwagę na cały ten obszar, robimy krąg – nos, usta, gardło, płuca, oskrzela, wszystko umieszczamy w okręgu. Robimy wdech z dołu, spod stóp. Wdech kierujemy do tego koła gdzie są dolegliwości, i na sekundę zatrzymujemy wdech.

W czasie tej sekundy mentalnie wyobrażamy sobie, że wszystkie wirusy, dolegliwości, całą chorobę zbieramy. Tworzymy szybki wir który wszystko wciąga jak odkurzacz. A następnie wydychamy powietrze, przez półotwarte usta, jednym głośnym wydechem, jednocześnie z intencją że cała zebrana choroba idzie do czakry metr pod stopami. Ćwiczenie robimy kilka razy.

To była pierwsza część ćwiczenia – usuwanie wirusów, bakterii i grzybów do ich siedziby, do miejsca gdzie nie będą nam przeszkadzać.

Druga część ćwiczenia – wzmacnianie odporności, podnoszenie wibracji

Przenosimy swoją uwagę na wątrobę, prawy bok ciała pod żebrami, czujemy swoją wątrobę. Wizualizujemy wątrobę jako żółte słoneczko, żółtą kulę światła. I zaczynamy oddychać wątrobą – wdech do wątroby, wydech z wątroby. Wyobrażamy sobie że wątroba na wdechu lekko się powiększa, a na wydechu zmniejsza się, pulsuje, rośnie i maleje.

Kto ma jasnowidzenie, zobaczy że po każdym wdechu kula światła jest coraz większa, kto ma jasnoczucie – poczuje pulsację i ciepło. Na dodatek można w strukturze kuli zobaczyć nitki, pieczęcie, brudy energetyczne, plastry, można poczuć ból, kłucie. Wszystkie takie odczucia z wydechami wydalamy, oczyszczamy wątrobę poprzez oddechy.

Po kilku oddechach, nie jest powiedziane ile ma być, wsłuchujemy się w siebie – robimy długi wdech skierowany w nieskończoność. Na wdechu prowadzimy uwagę z wątroby do splotu słonecznego, potem ze splotu słonecznego w górę do czakry metr nad głową i w nieskończoność.

W nieskończoności na sekundę zatrzymujemy oddech. Wraz z wydechem ściągamy piękne energie z nieskończoności do czakry metr nad głową, potem poprzez głowę w dół do splotu słonecznego i na koniec na ukos do wątroby.

Oddech do nieskończoności robimy minimum trzy razy.

Część trzecia – podnoszenie wibracji poprzez serce

Skupiamy uwagę na fizycznym miejscu w ciele gdzie jest serce. Następnie wyobrażamy sobie szmaragdową kulę światła. Robimy wdechy do szmaragdowej kuli i wydechy ze szmaragdowej kuli. Czujemy pulsację, ciepło, oczyszczamy kulę z zanieczyszczeń np. wbitych drzazg, zaciemnień. Kula z każdym wdechem staje się trochę większa, dążymy do tego żeby kula była czysta.

Jak poczujemy że kula jest czysta, robimy długi wdech. Ponadto na wdechu prowadzimy uwagę z serca do splotu słonecznego i do góry do nieskończoności. Tam zatrzymujemy oddech na sekundę. I wracamy tą samą drogą – bierzemy z nieskończoności piękne galaktyczne wibracje i wraz z wydechem prowadzimy uwagę w dół do splotu słonecznego, a z niego do serca.

Ponadto oddechów do nieskończoności robimy ile czujemy, minimum trzy razy.

Całe ćwiczenie trwa około 10 minut.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.