Rosyjska Matryca Falowa: Energia Galaktyczna / Kosmiczna


Energia galaktyczna może zostać sprowadzona przez nas z kosmosu, aby napełnić nas i nasze czakry energią i pełnią życia. Technikę korzystania z energii galaktycznej z Kosmosu znalazłam na kanale YouTube Wielowymiarowość, prowadzonym przez Państwa Marinę Mockałło i Bogusława Artura.

Poprzez to ćwiczenie sprowadzamy energię ze źródła Ziemi i z Centralnego Galaktycznego Słońca, które jest symbolem centrum naszej galaktyki, Drogi Mlecznej. Energię sprowadzamy z kosmosu do naszych czakr.

Łączenie się z Ziemią i Galaktyką poprzez serce

Zanim będziemy z galaktyki czerpać dla siebie energię, dajmy coś od siebie. Wysyłamy miłość z naszego serca do centrum Matki Ziemi, łączymy się z centrum Ziemi poprzez miłość.

Następnie wysyłamy energię miłości z naszego serca do Centralnego Galaktycznego Słońca, i łączymy się z nim poprzez miłość. Centralne Galaktyczne Słońce to umowny, symboliczny środek naszej galaktyki – Drogi Mlecznej.

Rosyjska Matryca Falowa: Energia Galaktyczna
Rosyjska Matryca Falowa: Energia Galaktyczna

Sprowadzanie energii galaktycznej – technika oddechu

Bierzemy wdech. Podczas wdechu wyobrażamy sobie, że wciągamy energię z serca Matki Ziemi, z centrum Ziemi. Na wdechu prowadzimy uwagę z centrum Ziemi do naszych stóp, przez stopy energia idzie w górę przez nasze ciało. Następnie wychodzi przez czubek głowy i idzie do nieskończoności, do Centralnego Galaktycznego Słońca.

Tam na chwilę, na sekundę zatrzymujemy oddech. A potem na wydechu wciągamy energię z Centralnego Galaktycznego Słońca i swoją uwagą prowadzimy w dół do czubka głowy, prowadzimy przez całe ciało w dół. Następnie przez stopy energia wychodzi i idzie dalej w dół, do centrum Ziemi.

Takich energetycznych oddechów robimy kilka, tyle ile czujemy że nam potrzeba, jeśli mamy czas to można pracować z oddechem kilka minut.

Oddychanie poprzez siedem czakr po kolei

Dodatkowo, można zrobić oddychanie do siedmiu czakr. Po kilka oddechów na każdą czakrę. Tu już nie sięgamy do centrum Ziemi. Po prostu robimy zwykłe wdechy i wydechy, wizualizując że na wdechu powietrze idzie np. do pierwszej czakry, a na wydechu z niej wychodzi. Tak powtarzamy kilka razy na każdą czakrę. Można sobie wyobrażać, że czakra jest kulą, która z każdym wdechem trochę się powiększa, a z każdym wydechem oczyszcza się z negatywnych rzeczy.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.