Rosyjska matryca energetyczna

Na co dzień prowadzę sesje matrycy energetycznej z USA, wg Richarda Bartletta, a dziś przedstawiam Wam inną, rosyjską matrycę energetyczną.

Rosyjska matryca falowa – medycyna wielowymiarowa

         Metoda opracowana przez rosyjską naukowiec Ludmiłę Gieorgijewną Puczko tak naprawdę nazywa się medycyną wielowymiarową. Ja używam nazwy rosyjska matryca falowa, ponieważ medycyna kojarzy się z uzdrawianiem, a moim zdaniem tu chodzi nie tylko o ciało fizyczne, ale też poprawę losu, relacji z ludźmi, finansów, biznesu. W tym artykule korzystam z materiałów z filmu na kanale YouTube prowadzonego przez Państwa Marinę Mockałło i Bogusława Artura.

         Rosyjska matryca jest to unikalna metoda radiestezyjna, gdzie cały czas używa się wahadełka, do określania problemów. Następnie do naprawiania ich za pomocą tzw. rzędów radiestezyjnych, wybranych za pomocą wahadełka szeregów symboli z określoną wibracją. Metoda opiera się na koncepcji, że wszystko na świecie ma w podłożu fale z określoną częstotliwością. Jeżeli znajdziemy fale określonych problemów i dolegliwości, za pomocą fal możemy je również likwidować lub transformować. Fala działa na falę, a fale ustalamy za pomocą prawie trzystu tabel radiestezyjnych, do których pani Ludmiła Puczko doszła poprzez 30 lat badań.

Rosyjska matryca energetyczna – powstanie i rola

         Rosyjska matryca falowa opiera się na prostych zasadach i działa w praktyce. Można nauczyć się jej z książki, jedna książka została wydana w języku polskim, i na warsztatach. Jedyna bariera to opanowanie techniczne założeń w praktyce. To nie jest tak że przeczyta się i już się stosuje, swobodne opanowanie wymaga wielu miesięcy praktykowania na sobie i innych ludziach.

         Rosyjska matryca falowa została stworzona jako sposób na samodiagnostykę, samouzdrawianie ale też i samopoznanie. Oczywiście po nauczeniu się na sobie można pomagać innym ludziom. Metoda traktuje człowieka jako wielowymiarowy złożony system informacyjny, podobny do komputera. Każda informacja ma odpowiednie fale, ma częstotliwość. Natomiast wahadełko jako przyrząd czuły na częstotliwości, jest narzędziem dostępu do informacji w formie falowej.

Kluczową rolę pełni podświadomość klienta. Przyjmuje się, że podświadomość posiada zapisy kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach powstały dolegliwości i problemy. I co najważniejsze – podświadomość wie jak te problemy naprawić. Operator wahadełka mentalnie prosi podświadomość klienta o wyjawienie tych informacji, i korzystając ze specjalnych tabel, zbiera informacje i zapisuje je.

Rosyjska matryca energetyczna
Rosyjska matryca energetyczna

My i nasza rola

Wyobraźcie sobie, że w swojej aurze macie zapisaną całą przeszłość, wszystkie wydarzenia ze swojego życia, jak również przeszłość karmiczną, związaną z poprzednimi wcieleniami i przeszłość swojego rodu, po matce i po ojcu. To ogromny bank informacji do wykorzystania, który zawiera odpowiedzi na wiele pytań, na które nie odpowie świadomość. Tam nie tylko są informacje o chorobach które przeszliśmy, ale również o dolegliwościach które mogą się pojawić w przyszłości. Tam są informacje o ewolucji naszej duszy, na ile żyjemy w zgodzie z misją naszej duszy, w zgodzie z naszym przeznaczeniem.

Rosyjska matryca falowa szuka przyczyn braku harmonii w organizmie i w życiu. Normalnie człowiek ma jakby wgrany mechanizm samouzdrawiania się ze wszystkiego, oczyszczania się, powrotu do równowagi po chorobie i traumie. Jeśli ten mechanizm zepsuł się, można znaleźć głęboką przyczynę i usunąć ją za pomocą serii specjalnie dobranych symboli (rzędu wibracyjnego). Jak coś się źle w życiu dzieje, chorujemy, czujemy się słabi, nic nam nie wychodzi – widzimy skutek. Natomiast istnieje gdzieś przyczyna, i rosyjska matryca falowa skupia się na znalezieniu i usunięciu przyczyny, aby raz na zawsze uporać się z danym problemem.

Rosyjska matryca energetyczna – przyczyny

Gdzie są te przyczyny? Upraszczając, można powiedzieć że są gdzieś w aurze. Jednak tak naprawdę w rosyjskiej matrycy falowej bada się i diagnozuje siedem ciał energetycznych człowieka: ciało fizyczne i sześć ciał niewidocznych, egzystujących na poziomach subtelnych.

Naprawianie i uzdrawianie danego problemu wiąże się znów z odwołaniem do podświadomości klienta. Z szeregu diagramów i tabel dobiera się dla klienta symbole. Między innymi symbole geometryczne, literowe, liczbowe, znaki planet, symbole znaków zodiaku i symbole pra-alfabetu. Wiązka symboli działa jak skoncentrowany laser, symbole są rysowane na kartce z dodatkowymi figurami zabezpieczającymi, klient jak umieści rękę nad kartką, jest w stanie mocno poczuć moc znaków.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.