Młode kurczaki i generator przypadkowych zdarzeń

W tej historii, za pomocą eksperymentu z udziałem generatora przypadkowych zdarzeń i małych kurczaczków, Dr Joe Dispenza pokazuje nam, że wystarczy nasze skupienie na celu a możemy wiele osiągnąć.

Dr Joe Dispenza
Dr Joe Dispenza

Skupienie na celu, a najnowsza książka Dr Joe Dispenzy

W książce “Becoming Supernatural” Dr Joe Dispenza opisuje przebieg eksperymentu wykonanego przez Rene Peoc’h’a. W eksperymencie tym robot typu random event generator poruszał się po klatce, ponadto jego ruchy zostały zaplanowane jako całkowicie dowolne, przypadkowe (Pokazuje to obrazek A). Naprzeciwko niego była pusta klatka.

W drugiej części eksperymentu ten sam robot został przebrany za kurę, a w klatce obok zostały umieszczone młode kurczaczki, które dopiero się wykluły. Hodowcy kurczaków wiedzą o tym, że kurczaczki przywiązują się emocjonalnie do pierwszej postaci jaką widzą w życiu. Przeważnie jest to matka kura, ale teraz był robot.

Zobaczcie co się stało. Na obrazku B widać siatkę ruchów robota. Wyraźnie przybliża się do klatki z kurczętami. A przecież jego ruchy miały być dowolne i przypadkowe….

Dr Dispenza na kursie pokazał nam ten eksperyment w formie filmu. Maszyna, robot reagująca na swoje “adoptowane dzieci”, był niesamowitym i niezapomnianym widokiem.

Na dodatek na sam koniec Dr Joe Dispenza zadał nam pytanie:
JEŚLI MŁODE, JEDNODNIOWE KURCZĘTA MAJĄ TAKĄ SIŁĘ INTENCJI, ŻE MOGĄ WPŁYNĄĆ NA MASZYNĘ, TO JAKA MOŻE BYĆ MOC WASZEJ JASNEJ I SKONCENTROWANEJ INTENCJI?

skupienie na celu - fokusowanie
skupienie na celu – fokusowanie

Z tej historii wniosek jest bardzo prosty. Jeśli czegoś bardzo chcemy, to nie powinniśmy z tego rezygnować. W takim przypadku należy obrać sobie cel i za wszelką cenę do niego dążyć, nie poddawać się.

W bardzo ciekawym filmiku Dr Joe Dispenza opowiada “How to become supernatural” zapraszam: https://youtu.be/4KG_-Lcm4qw, możesz obejrzeć też tu bezpośrednio na stronie :

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.