Czarodziej mówi o pieniądzach…

Pieniądz bywa czasem kapryśny i nie mamy go, gdy go chcemy lub potrzebujemy, ale może wina nie leży w nim, ale w naszym podejściu do niego. Postanowiłam poruszyć ten temat pod wpływem lektury dawno porzuconej przeze mnie książki, którą postanowiłam niedawno przeczytać.

Wzięłam do ręki książkę ” The Secret of Creating Your Future” (“Sekret tworzenia Twojej przyszłości”), autor Tad James, magister w dziedzinie Communication/ Komunikacja, z doktoratem z Hipnozy Ericksonowskiej, oraz dyrektor instytutu NLP na Hawajach.

Książka otworzyła się w miejscu założonym zakładką. Kiedyś czytałam i doszłam do strony 28. Zakładka przywołała wspomnienia – jest to bilet wstępu do Piramid w Teotihuacan w Meksyku. Ale wracając do książki, zaciekawiło mnie – co na tej stronie jest.

Książka jest metaforyczną historią rozmów Milona z Czarodziejem. Na stronie 28 Czarodziej mówi o pieniądzach….

pieniądz w słowach czarodzieja
pieniądz w słowach czarodzieja

Pieniądz a my

Układ nerwowy dostarcza informacje poprzez całe ciało, dostarcza to co chcesz żeby dostarczał. To jest naprawdę proste. Jeśli masz myśl w Twoim umyśle, w Twojej głowie, ta myśl wpłynie na Twoją fizjologię i dostarczy to co chcesz. Więc musisz być konkretny na temat tego co chcesz, bo Twoje ciało i wszechświat to przyniosą.

Jeśli tylko powiesz “chcę więcej pieniędzy”, możesz dostać tylko jednego centa więcej. Co to znaczy, że masz być konkretny? Nie mów nawet, że chcesz tysiąc dolarów więcej na miesiąc. Załóż cel tak jak Ty to chcesz, i w taki sposób jak Ty chcesz. Powiedz – Ja teraz zarabiam x (wstaw liczbę) dolarów miesięcznie. To będzie można też potem zmierzyć.

Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat książki 🙂 https://www.nlpcoaching.com/nlp/training/secret-of-creating-your-future/

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.