Co to jest Huna? – FILM

Huna to jest hawajska filozofia życia i system wiedzy. Mówimy tu o filozofii i wiedzy starożytnej, praktykowanej przez rdzenną ludność Wysp Hawajskich. Obecnie Hawaje to jeden ze stanów USA, więc jego mieszkańcy to Amerykanie.

Różnica między pojęciami Huna i Ho’omana

Sami rdzenni Hawajczycy nie używali pojęcia „Huna”, a zatem zostało ono nadane przez zewnętrznych badaczy ich kultury. Słowo to oznacza „sekret”, „tajemną wiedzę”. Kiedy Amerykanin Max Freedom Long chciał poznać i zbadać kulturę dawnych Hawajów, ich mieszkańcy niechętnie przekazywali informacje obcym. Dawni Hawajczycy mówili o swoim systemie wartości „Ho’omana”, gdzie „ho’o” oznacza „tworzyć”, a „mana” to „siła życiowa”.

Huna obecnie

Hunę spopularyzowali pisarze, byli to między innymi Amerykanie Maxa Freedom Long i Serge Kahili King, a w Polsce Leszek Żądło. Jest obecnie znana i stosowana na całym świecie, dla rozwoju duchowego, zwiększenia energii życiowej, a także manifestacji marzeń i celów. Huna nie jest religią, więc nie kłóci się z innymi poglądami. Jest metodą łagodną i bezpieczną, bo opartą na miłości i szacunku dla rodziny i innych ludzi.

Film na moim kanale

Serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia mojego filmu na ten temat pod tym adresem https://youtu.be/BEiEhTkUbHg lub tutaj bezpośrednio na stronie:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.