Co on do mnie czuje? – czyli Tarot na miłość

Jak myślisz, jakie jest najczęściej stawiane pytanie do kart Tarota? Jest to “Co on do mnie czuje?”. Dlatego przedstawiam – Tarot na miłość.

Tarot na miłość

Wydawałoby się to proste, odczytać sygnały werbalne i niewerbalne otrzymywane od mężczyzny i samodzielnie ocenić czy ten mężczyzna jest zainteresowany związkiem, czy jest zakochany, a także czy ma szczere intencje, czy warto z nim być.

Jednak życie jest pogmatwane. Jako kobiety nie zawsze wiemy jaka jest prawdziwa relacja pomiędzy nami a danym mężczyzną. Dlatego przychodzimy do wróżki, żeby karty Tarota powiedziały co ktoś naprawdę o nas myśli. Czasem otrzymujemy sprzeczne sygnały. Nie wiemy czy on jest nieśmiały i boi się wykonać jakiś ruch, albo czy chodzi tylko o romans, a miłości z tego nie będzie. Czy myśli o nas, czy się zakochał, albo czy może się w nas zakochać.

Co on do mnie czuje - czyli Tarot na miłość
Co on do mnie czuje – czyli Tarot na miłość

Wróżka a miłość

Miłość jest ważną częścią życia, dlatego wróżka często stawia karty na miłość i uczucia. Miłość jest prosta i nieskomplikowana kiedy obydwoje potencjalni partnerzy są wolni i obydwoje jednakowo zainteresowani stałym związkiem. Ale są i miłości trudne, na przykład kiedy któreś z nich lub obydwoje są w małżeństwie, miłość na odległość kiedy jedna osoba jest za granicą, miłość do kogoś kogo zna się tylko przez internet i są wątpliwości czy to jest prawdziwe.

W Tarocie nie ma karty o nazwie Miłość. Jest karta Kochankowie, obrazująca parę w związku, a także As Kielichów, który oznacza romantyczną, odwzajemnioną miłość. Jest Dwójka Kielichów, wróży rychły powrót partnera po rozstaniu i pogodzenie się po kłótni. U osób zakochanych rozkład z kart Tarota jest przeważnie pełen kart z serii Kielichów. Kielichy to karty miłości, uczuć, korzystnych związków.

Wróżka robi wszystko żeby zakochanej kobiecie pomóc, niezależnie jaka jest sytuacja. Nie ocenia miłości trudnej, nie poucza że czegoś „nie wolno” robić. Wróżka ma za zadanie służyć pomocą. Jednak nigdy nie ma wpływu na to jakie karty zostaną wylosowane. Przychodząc po wróżbę na miłość zdajesz się na los.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.