Challenge – zapożyczone od Phila Koniecznego

Czasem mamy wrażenie, że będąc w obecnym stanie, czy pracując w obecnej pracy nie jesteśmy w stanie nic zmienić, ale mylimy się, ponieważ zawsze jest czas by coś zmienić. Udowodni nam to ten Challenge.

Na czym polega Challenge u jego autora ?

Oglądałam film na YouTube, wywiad z Philem Koniecznym, może znacie, taki facet występujący w masce, specjalista od bitcoinów? Mówił, że czasami go pytają co zrobić żeby zarabiać pieniądze w sytuacji kiedy pracuje się na etacie i nie ma kapitału. Jego odpowiedzią jest – przede wszystkim zainwestuj w siebie. W siebie w sensie w swoją wiedzę. Rok ma 52 tygodnie. A zatem przeczytaj jedną książkę na tydzień, a za rok będziesz mieć przeczytane 52 książki. Książki mogą być różne – o nieruchomościach, o złocie, o kryptowalutach, o ekonomii, polityce.

Na czym polega on u mnie ?

A więc zapożyczyłam wyzwanie, zmieniając trochę tematykę. Mam stos odłożonych książek do przeczytania – powieści i poradniki. Trochę o inwestowaniu w nieruchomości, powieści Julii Quinn, jakieś kupione na wyprzedaży w outlecie na Wojciechowskiej. W związku z tym, czytam po kilka na raz, w poradnikach podkreślam fragmenty ołówkiem. Jak mi się znudzi, zaznaczam zakładką i biorę następną książkę.

Teraz między innymi jest “Zostań rentierem” Elżbiety Liberdy, “Mała czarna” – o odchudzaniu, “Jak trampki trafiły na salony” – o modzie. Wyznaczyłam sobie półkę w salonie, gdzie jest miejsce dokładnie na 50 książek, ponieważ przeczytane całkowicie odkładam. Na razie postawione dwie pozycje – książka o flipach Daniela Siwca i “Power vs. Force” David R. Hawkins. Polecam Hawkinsa! Kilka lat temu wydawał mi się za trudny, teraz wróciłam do niego, uważam że genialny.

Oto link do konta na YouTube Phila Koniecznego dla zainteresowanych: https://www.youtube.com/c/PhilKonieczny

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.