Blank mind, czyli nie zawsze można pisać

Blank mind, czyli każdy z nas ma czasem dzień, w którym nie przychodzą do głowy żadne pomysły. Możliwe, że jest to zwyczajnie moment na relaks

Jakoś tak wyszło, że od pewnego czasu pisałam i publikowałam jeden artykuł dziennie. Jeszcze nawet wczoraj myślałam jak długo to potrwa, czy w końcu dojdę do dna swojej kreatywności i nie będzie pomysłów. Było 18 dni z rzędu OK, a dziś rano wstaję i… blank mind. Nic mi nie przychodzi do głowy. To znaczy nic na temat rozwoju duchowego

Blank mind i ja

Więc napiszę czego słucham na dobry humor. A w zasadzie – czy muzyka to nie jest część rozwoju duchowego? Trwa moja miłość do duetu 2Cellos, dwóch wiolonczelistów – Chorwat Stjepan Hauser i Słoweniec Luka Šulić . Są niesamowici. Grali razem od około 2013, wydaje mi się, że w tym roku zdecydowali o osobnych karierach. Mam nadzieję, że kiedyś wrócą.

Dwa teledyski. Pierwszy nazywa się “Thunderstruck” (cover AC/DC) https://youtu.be/uT3SBzmDxGk. Niech nie zwiedzie Was klasyczny początek. Zobaczcie mniej więcej od jednej trzeciej utworu. Jak ludzie to oglądali, przeważnie był jeden komentarz: “These guys are just crazy!” (Ci faceci są po prostu szaleni!).

Drugi teledysk to “Smooth Criminal” Michaela Jacksona https://youtu.be/P3LjmYl4Yd8. Dzięki temu utworowi 2Cellos stali się sławni. Elton John zobaczył ich i powiedział, że między nimi jest ogromna chemia, mimo że nie są gejami. Zaprosił ich na 2 lata do swojego zespołu, żeby odświeżyć skład młodymi. Grali z Eltonem Johnem, a potem już sami zapełniali areny i stadiony.

Na tym drugim teledysku widać jacy oni są różni. Luka wydaje mi się, że jest lepszy technicznie, on jest bardziej spokojny i skupiony na graniu. Natomiast Stjepan jest urodzonym showmanem, nawiązuje kontakt z publicznością, wygłupia się, robi miny. W tym roku oczarował Kim Kardashian, nazwała go najprzystojniejszym z przystojnych.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.